Ljusplåtar 1800-tal

Ljusplåtar 1800-tal
Ljusplåtar 1800-tal
Ljusplåtar 1800-tal
Ljusplåtar 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LJUSPLÅTAR, 1 par, 1800-tal, mässingsplåt med punsad dekor, två ljusarmar med dekor av hand, höjd ca 58 cm.

Smärre lagningar

842220

2020-11-18