Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HANDKLOVAR, smide, 1800-talets första hälft, svart bemålning, ca 15x13 cm, med kedja (65 cm)
Slitage
842225
2020-11-18
Gör en kostnadsfri värdering här