Edition Vogue Celine Skärp Vintage
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CELINE, skärp, vintage, brunt skinn, ledad modell, detaljer i förgylld metall med Celines vintage logotyp, stämpelmärkt, bredd ca 30 mm, angiven längd 75 cm
Bruksslitage. Förgyllning med slitage.
842231
2020-12-06