Edition Vogue Celine Skärp Vintage

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CELINE, skärp, vintage, brunt skinn, ledad modell, detaljer i förgylld metall med Celines vintage logotyp, stämpelmärkt, bredd ca 30 mm, angiven längd 75 cm

Bruksslitage. Förgyllning med slitage.

842231

2020-12-06