Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 400 SEK
CELINE, skärp, vintage, vinrött skinn, förgyllda detaljer, stämpelmärkt, bredd ca 20 mm, angiven längd 80 cm
Fint bruksskick.
842232
2020-12-06
Gör en kostnadsfri värdering här