Edition Vogue Celine Skärp Vintage

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 400 SEK

CELINE, skärp, vintage, vinrött skinn, förgyllda detaljer, stämpelmärkt, bredd ca 20 mm, angiven längd 80 cm

Fint bruksskick.

842232

2020-12-06