Kopparkastruller

Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller
Kopparkastruller

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KASTRULLER, 6 st, koppar, mässing, 1800/1900-tal, invändigt förtennade, märkta Nordiska Kompaniet Stockholm, B (L?)R, C.DG 9 1813, A. 63, DTR, höjd ca 13,5-20 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, ärgade, slitage

842242

2020-11-21