Klubbat för:
8 200 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
BRUNO MATHSSON, vilstol, "Pernilla", DUX, stämplat, underrede i bok, floral textilklädsel, nackkudde av vitfärgat läder, längd ca 170 cm, bredd 64 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
842258
2020-11-26
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner