Samling Georg Suttner - Sommarvind

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014), "Höstbild", signerad Suttner, olja på duk, ca 70x55

Skada på duk med lagning a tergo, mindre parti med färgbortfall

842259

2020-11-26