Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
GEORG SUTTNER (1922-2014), "Höstbild", signerad Suttner, olja på duk, ca 70x55
Skada på duk med lagning a tergo, mindre parti med färgbortfall
842259
2020-11-26