Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): "Det dagliga brödet/Le Pain Quotidien", signerad L. Jirlow, numrerad 248/310, färglitografi, Mourlot stämpel, 42x57,5 cm
Ej examiberad ur ram
842260
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här