Lennart Jirlow "Det dagliga brödet"

Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow
Lennart Jirlow

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): "Det dagliga brödet/Le Pain Quotidien", signerad L. Jirlow, numrerad 248/310, färglitografi, Mourlot stämpel, 42x57,5 cm

Ej examiberad ur ram

842260

2020-11-26