Malmgryta 1800-tal

Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal
Malmgryta 1800-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MALMGRYTA, 1800-tal, 3 ben med hänklar, märkt M, höjd ca 24, diameter 34 cm

Bruksslitage

842262

2020-11-21