GEORG SUTTNER oljemålning

GEORG SUTTNER oljemålning
GEORG SUTTNER oljemålning
GEORG SUTTNER oljemålning
GEORG SUTTNER oljemålning
GEORG SUTTNER oljemålning
GEORG SUTTNER oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GEORG SUTTNER (1922-2014), "Turbin", signerad Suttner, olja på duk, ca 70x45

842265

2020-11-26