Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LENNART JIRLOW (1936-2020): Interiörscen, signerad L. Jirlow, 111/210, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bildstorlek ca 43x53 cm
Ej examinerad ur ram
842280
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här