Lennar Jirlow färglitografi

Lennar Jirlow färglitografi
Lennar Jirlow färglitografi
Lennar Jirlow färglitografi
Lennar Jirlow färglitografi

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART JIRLOW (1936-2020): Interiörscen, signerad L. Jirlow, 111/210, färglitografi, blindstämplad Mourlot, bildstorlek ca 43x53 cm

Ej examinerad ur ram

842280

2020-11-26