Papperskorg

Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg
Papperskorg

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PAPPERSKORG, 1950/60-tal, teak, höjd ca 33, diameter 26 cm

Limrest, färgavskrap, slitage

842299

2020-11-25