Nils Gunnar Zander skulptur

Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur
Nils Gunnar Zander skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS GUNNAR ZANDER, skulptur, keramik, bemålad, signerad, höjd ca 24 cm

PROVENIENS:
Nuvarande ägare fick skulpturen i gåva av Madeleine Pyk 1998

Smärre slitage

842308

2020-11-26