Sidobord
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDOBORD, tidigt 1900-tal, gustaviansk stil, 1 låda samt 3 blindlås, fanér i mahogny samt dekorativa beslag samt sarg i förgylld brons, höjd ca 77,5 samt största mått 74x57 cm
Stötmärken, fläckar, bruks och åldersrelaterat slitage
842310
2020-11-25