Ångmaskiner Wilesco & Fleischmann
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅNGMASKINER, 4 dlr, Wilesco "Old Smoky" D36, ångvält, 1960/70-tal, plåt och metall, originallåda, etikettmärkt, längd ca 33 cm, Wilesco ångmaskin D6 i originalkartong med 1 tillbehör, samt Fleischmann, ångvält, längd ca 31 cm
Fleischmann bruksslitage
842322
2020-12-08