Ångmaskiner Wilesco & Fleischmann

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅNGMASKINER, 4 dlr, Wilesco "Old Smoky" D36, ångvält, 1960/70-tal, plåt och metall, originallåda, etikettmärkt, längd ca 33 cm, Wilesco ångmaskin D6 i originalkartong med 1 tillbehör, samt Fleischmann, ångvält, längd ca 31 cm

Fleischmann bruksslitage

842322

2020-12-08