Vanity Cosmetic Bag 2 st Vintage
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VANITY COSMETIC BAG, 2 st, vintage, svart samt mörkbrunt läder, invändigt tygklädda, invändiga öppna fack, fack med dragkedja samt hållare i resår, dustbags ej tillhörande medföljer
Assima Creation, mörkbrunt läder, längd ca 35 cm, djup ca 13 cm, höjd ca 27 cm exkl handtag
Utan märkning, svart läder, längd ca 31 cm, djup ca 13 cm, höjd ca 22 cm
Bruksskick. Repor/ bortfall kan förekomma. Någon invändig fläck. Nycklar saknas.
842325
2020-12-06