Vanity Cosmetic Bag 2 st Vintage

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VANITY COSMETIC BAG, 2 st, vintage, svart samt mörkbrunt läder, invändigt tygklädda, invändiga öppna fack, fack med dragkedja samt hållare i resår, dustbags ej tillhörande medföljer

Assima Creation, mörkbrunt läder, längd ca 35 cm, djup ca 13 cm, höjd ca 27 cm exkl handtag

Utan märkning, svart läder, längd ca 31 cm, djup ca 13 cm, höjd ca 22 cm

Bruksskick. Repor/ bortfall kan förekomma. Någon invändig fläck. Nycklar saknas.

842325

2020-12-06