Dubbelpipig slaglåspistol med springbajonett

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SLAGLÅSPISTOL, 1800-talets mitt, dubbelpipig, försedd med springbajonett, lås med graverad dekor, längd ca 18 cm

Skador, bortfall, korrosion

842330

2020-11-29