Mortlar med pistill Skultuna

Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna
Mortlar med pistill Skultuna

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SKULTUNA, mortlar, 5 st., mässing, 1900-tal, med pistill, höjd ca 6-10 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, smärre märken

842332

2020-11-20