Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SKULTUNA, mortlar, 5 st., mässing, 1900-tal, med pistill, höjd ca 6-10 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, smärre märken
842332
2020-11-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner