Inge Pettersson olja på duk
Valmis
2020-11-28
842338
| Korkein tarjous | 1 900 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
INGE PETTERSSON (född 1944), olja på duk, blomsterbukett, signerad, 90x30 cm.
Smärre slitage.