Inge Pettersson olja på duk

Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk
Inge Pettersson olja på duk

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGE PETTERSSON (född 1944), olja på duk, blomsterbukett, signerad, 90x30 cm.

Smärre slitage.

842338

2020-11-28