KONSOLLBORD gustaviansk stil
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KONSOLLBORD, sekelskiftet 18/1900-tal, gustaviansk stil,dekor med kannylerade ben sam, förgyllda fleuroner, toppen med marmorskiva, höjd ca 82, 72x42 cm
Bruksslitage, sprickbilnding i marmor
842346
2020-11-26