KONSOLLBORD gustaviansk stil

KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil
KONSOLLBORD gustaviansk stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Schätzwert

2 500 SEK

Beschreibung

KONSOLLBORD, sekelskiftet 18/1900-tal, gustaviansk stil,dekor med kannylerade ben sam, förgyllda fleuroner, toppen med marmorskiva, höjd ca 82, 72x42 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, sprickbilnding i marmor

842346

2020-11-26