Jan Zielecki färglitografi

Jan Zielecki färglitografi
Jan Zielecki färglitografi
Jan Zielecki färglitografi
Jan Zielecki färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN ZIELECKI (Polen, född 1949): Öga, signerad Zielecki, numrerad 204/225, färglitografi, ca 53x43 cm

Ej examinerad ur ram

842347

2020-11-26