Sven Kreuger blandteknik

Sven Kreuger blandteknik
Sven Kreuger blandteknik
Sven Kreuger blandteknik
Sven Kreuger blandteknik

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN KREUGER (1891-1967): Motiv med rådhus, signerad samt daterad 1940, blandteknik (teckning och målning) på pannå, ca 26x33 cm

842349

2020-11-25