Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKULTUNA, 10 dlr., mässing, 1900-tal, bestående av: bulkruka, ljusstakar, vikt, miniatyrgryta, höjd ca 3-19 cm
Slitage
842360
2020-11-20
Gör en kostnadsfri värdering här