Skultuna mässing

Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing
Skultuna mässing

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SKULTUNA, 10 dlr., mässing, 1900-tal, bestående av: bulkruka, ljusstakar, vikt, miniatyrgryta, höjd ca 3-19 cm

Slitage

842360

2020-11-20