Ingegerd Torhamn oljemålning

Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning
Ingegerd Torhamn oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGEGERD TORHAMN (1898-1994): Geometrisk komposition, monogramsignerad, olja på pannå, ca 38 x 46 cm

842363

2020-12-02