Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ALVAR AALTO, matbord, Finland, Artek, L-ben och sarg i björk, skiva i svart linoleum, höjd ca 74, 120x78 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken
842367
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här