Bord Alvar Aalto

Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto
Bord Alvar Aalto

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALVAR AALTO, matbord, Finland, Artek, L-ben och sarg i björk, skiva i svart linoleum, höjd ca 74, 120x78 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, repor och märken

842367

2020-11-26