Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

1 500 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Figurkomposition, signerad och daterad Be Elde -67, olja på duk, ca 40x65 cm

842399

2020-11-19