Rune Persson oljemålning

Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning
Rune Persson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUNE PERSSON (1914-1990): Fiskehamn, signerad Rune Persson, olja på duk, ca 78x88 cm

842404

2020-11-19