Barometer

Barometer
Barometer
Barometer
Barometer
Barometer
Barometer

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

BAROMETER, 1930-tal, märkt C L Malmsjö & Co Göteborg, platta i trä med intarsia, med termometer, höjd ca 63 cm

Några repor,, slitage, funktionen garanteras ej

842421

2020-11-26