Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
BAROMETER, 1930-tal, märkt C L Malmsjö & Co Göteborg, platta i trä med intarsia, med termometer, höjd ca 63 cm
Några repor,, slitage, funktionen garanteras ej
842421
2020-11-26