Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ULF WAHLBERG (1938-2014): Landskap med hus och bilar, signerad och daterad Ulf Wahlberg 1999, akvarell, 26x40 cm
Saknar glas.
842425
2020-12-19
Gör en kostnadsfri värdering här