Ulf Whalberg

Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg
Ulf Whalberg

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ULF WAHLBERG (1938-2014): Landskap med hus och bilar, signerad och daterad Ulf Wahlberg 1999, akvarell, 26x40 cm

Saknar glas.

842425

2020-12-19