Karmfåtöljer 2 st

Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st
Karmfåtöljer 2 st

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMFÅTÖLJER, 1 par, 1900-tal, rokokostil, stommar i valnöt, stoppade plymåer klädda i textil Anakreon av Josef Frank, sitthöjd ca 44 cm

Smärre bruksslitage

842428

2020-11-19