Lennart Rodhe färglitografi
2020-11-19
842429
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): abstrakt komposition, färglitografi, signerad Lennart Rodhe daterad 1981, 2/250, bildmått ca 48x67 cm