Henri de Toulouse-Lautrec litografi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRI TOULOUSE-LAUTREC (Frankrike, 1864-1901), färglitografi efter Henri Toulouse-Lautrec, numrerad upplaga 276/1250, London 1969, utgiven av The Toulouse-Lautrec Circle, bladmått ca 51x38,5 cm

842462

2020-11-19