Franco Costa serigrafier

Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier
Franco Costa serigrafier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FRANCO COSTA (1934-2015): (6) "Arte, white, vino", signerade Franco Costa, numrerade 107/150, färgserigrafier, 27x37 cm

Mantåg med skador

842469

2020-11-19