Design Paula Bartron

Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron
Design Paula Bartron

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAULA BARTRON (född 1946-): vaser, 4 st, glas i olika kulör, signerade samt daterade "PAULA BARTON 1992 E.M", höjd ca 21 cm

Smärre slitage

842499

2020-11-25