Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PAULA BARTRON (född 1946-): vaser, 4 st, glas i olika kulör, signerade samt daterade "PAULA BARTON 1992 E.M", höjd ca 21 cm
Smärre slitage
842499
2020-11-25
Gör en kostnadsfri värdering här