Fiskgryta koppar 1800-tal

Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal
Fiskgryta koppar 1800-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FISKGRYTA, koppar, 1800-tal, med hänklar, invändigt förtennad, insats saknas, höjd ca 16, 61x25 cm

Slitage

842505

2020-11-20