Oljemålning kusmotiv med båt

Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt
Oljemålning kusmotiv med båt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, kustmotiv med båt, signerad G Johansson?, olja på duk, ca 46x66 cm

Fläckar

842512

2020-11-19