Klubbat för:
1 200 SEK
3 000 SEK
LGB, Lehmann, modelltågdelar, lok, 7 vagnar, räls, mm, i orginalkartonger
Kartonger med skador, slitage, funktion ej kontrollerad
842514
2020-11-19