Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, gjutjärn, 1900-tal, med hänklar, höjd 44, längd med hänklar 89 cm
Rost, slitage
842516
2020-11-19
Gör en kostnadsfri värdering här