Brons

Brons
Brons
Brons
Brons
Brons
Brons
Brons
Brons
Brons
Brons

Klubbat för:

38 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKULPTUR, brons, buddha, 1800-tal, sannolikt Tibet, förgylld, längd ca 11 cm

Åldersrelaterat slitage, nött förgyllning, saknar tron

842535

2020-11-25