Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KERSTIN OLBY "Steel" klädhängare, vitlackad ask, 2000-tal, Olby design, brännmärkt, höjd ca 185 cm, 40 x 90cm
Obetdligt slitage
842553
2020-11-27
Gör en kostnadsfri värdering här