Klubbat för:
380 EUR
Utropspris
200 EUR
VINSCHAR till segelbåt, 2 st, tidigt 1900-tal, mässing, längd 38 cm, höjd 11 cm bottnets diameter 11,5 cm
Lätt slitage
842564
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här