Vinscar till segelbåt

Vinscar till segelbåt
Vinscar till segelbåt
Vinscar till segelbåt
Vinscar till segelbåt
Vinscar till segelbåt
Vinscar till segelbåt

Klubbat för:

380 EUR

Utropspris

200 EUR

VINSCHAR till segelbåt, 2 st, tidigt 1900-tal, mässing, längd 38 cm, höjd 11 cm bottnets diameter 11,5 cm

Lätt slitage

842564

2020-11-26