Klubbat för:
55 EUR
Utropspris
150 EUR
OLAVI VAARULA (1927-1989) "Samba", signerad samt daterad 1959, monotypi, 50x34 cm
Utställning: Tavastehus konstmuseum: Olavi Vaarula minnesutställning 8.6-8.9 1991
842570
2020-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här